Fiyat Teklifi İsteyin

İade & Değişim, Alina Bileklik, Silikon Bileklik, Otel bileklikleri, Festival Bileklikleri

Sizlere uzun soluklu hizmet vermek için buradayız. Satış ekibimiz, sipariş sürecinde ve sonrasında memnuniyetinizden emin olmak için mümkün olan her şeyi yapacaktır. Ama bazen bir şeyler ters gidebilir…

Bir nedenden ötürü, promosyon ürünlerinizi iade etmeniz gerekebilir. Ürünlerinizi iade etmeniz gerekiyorsa, akılda tutulması gereken bazı kurallarımız vardır:

Özel Logolu Ürünlerin İade Edilmesi

Logonuz ile üretilen bir ürünün iadesini kabul edemeyiz. Logolu ürünlerinizin üretiminde herhangi bir terslik yaşanmaması adına her türlü tedbiri aldık. Tasarım çalışması onayı, logonuzun yerleştiği ürünün dijital sunumunun onayı, tüm detayların sipariş formunda olması üretim aşamasında oluşacak tersliklere karşı aldığımız önlemlerdir. Ürünlerinizi size sunulduğu şekilde geldiği sürece logolu ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Baskısız Ürünlerin İadesi

Satın almış olduğunuz baskısız ürünlerin iadesini kabul ediyoruz. İade işlemlerini 15 gün içinde yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Kargo

Fiyatlarımız fabrika çıkış fiyatlarıdır. Kargo ücreti müşteriye aittir, anlaşmalı kargomuz haricinde tercihleriniz sorulur ve tercihiniz doğrultusunda ürünleriniz kargoya verilir.