Fiyat Teklifi İsteyin

Neden Alina Bileklik, Alina Bileklik, Silikon Bileklik, Otel bileklikleri, Festival Bileklikleri

Sizinle sizin için düşünecek, hizmet vermeye odaklı, ürün çeşitliliğinde rakipsiz, teslim sürelerinde titiz bir çözüm ortağı arıyorsanız Alina Bileklik olarak buradayız.

Marka Güvencesi

Alina Bileklik, Alina Tekstil ve Promosyon grubuna ait bir markadır. 11 yıllık tecrübesi ve hizmetlerinin kalitesi ile Alina Tekstil Alina Bileklik markasıyla da aynı hizmet anlayışı ile devam edeceğini temin eder. Çalışmalarımızı ve hizmet verdiğimiz firmaları referans bölümünde görebilirsiniz.

Yüksek Kalite Uygun Fiyat

Tüm ürünlerimiz yüksek kalite materyallerden üretilir ve doğa dostudur. Kaliteden asla taviz vermeden en uygun fiyatlarla çalışmaya devam edeceğiz.

Risk Yok& Sürpriz Yok

Siparişinize ait tüm detaylar size dijital ortamda çalışma ve örnek görsel olarak sunulur. Onayınız ve karşılıklı onaylanmış sipariş sözleşmesiyle başlanan sipariş sürecinizde müşteri hizmetlerimizden her an bilgi talep etme yoluyla siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Alina Bileklik sipariş sözleşmesinde karşılıklı onaylanan tutar, ürün ve teslimat zamanında değişiklik olmayacağını garanti eder. 

Zamanında Teslimat

Ürünlerinizin sipariş onayından önce size söz verilen teslimat tarihinde elinize geçmesi Alina Bileklik tarafından garanti edilir. Organizasyonlarınızın ve etkinliklerinizin planladığınız şekilde ilerlemesi sizler kadar bizim için de hayati önem taşır.

Müşteri Hizmetleri Memnuniyeti

Bilgi almak, hızlı fiyat öğrenmek, sorunsuz sipariş oluşturmak, üretim sürecini takip etmek ve teslimat sonrası hizmet almak  en doğal hakkınız. Tüm bu hizmetleri güleryüzümüz ve işimize hakimiyetimiz ile sunmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

Bütçenize Dost

Her bütçeye hitap eden çeşitliliğimiz ile kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Kaybetmek istemeyeceğiniz çözüm ortağınız olma yolunda yorulmadan ilerleyeceğiz.

Tasarımda Tam Destek

Ürünleriniz size özel, markanızın logosu ve hayalinizde canlandırdığınız şekilde üretileceğinden siparişin en önemli aşaması tasarım aşamasıdır.

Ne istediğinden emin olanlar için tasarım çalışması yapılır ve onaydan sonra üretime başlanır. Onay sürecinde istediğiniz değişiklikler tasarım bölümü tarafından memnuniyetle yerine getirilir.

Kararsız olanlar için alternatif sunmak, size en uygun dizaynı yakalamak bize ayrı bir keyif verir. Profesyonel önerilerimiz ve tecrübemiz, sizin hayal gücünüzle birleşerek ürününüzün tasarım hali hayata geçer.