Fiyat Teklifi İsteyin

Sipariş Süreci, Alina Bileklik, Silikon Bileklik, Otel bileklikleri, Festival Bileklikleri

Fiyat Teklifi Almak

Ürünlerimizin fiyatları adedine ve baskısına göre değişkenlik gösterdiğinden taleplerinizi e-posta yoluyla göndermenizi rica ederiz. Standart ürünlerimizde aynı gün içinde fiyat teklifiniz gönderilir. Sıradışı ve size özel ürünlerde kalıp maliyeti hesaplanacağından bu süreç ertesi güne uzayabilir.

Tasarım Aşaması

Siparişinizi oluşturmaya karar verdiğinizde tasarımcılarımız ürününüzün tasarımını oluşturur. Farklı alternatifler talep edebilir ve bunların arasından en uygununu seçebilirsiniz. Tasarımınız sipariş formunuzla beraber onay almak üzere gönderilir.

Sipariş ve Tasarım Onayı

Sipariş formunuzda ürününüze ait detaylar, birim fiyat ve teslimat tarihi bulunur. Karşılıklı kaşeli ve imzalı onay bir sözleşme niteliğindedir. Tasarımın onayını da e-posta yoluyla göndermeniz gerekir.

Avans Ödeme

Ürünler özel baskılı ürün olduğundan avans ödeme talep ediyoruz. Ancak uzun vadeli sözleşme yaptığımız şirketler için sözleşme maddeleri geçerlidir.

Üretim

Sipariş, tasarım onayı ve avans ödeme akabinde ürünlerinizin üretim süreci başlar.

Teslimat

Teslimat öncesi bitmiş ürünlerinizin fotoğrafı yollanır ve ürünlerinizin talep ettiğiniz şekilde olduğunun onayı alınır. Teslimat aksi talep edilmedikçe kargo yoluyla yapılır.

Teslimat Sonrası

Memnuniyetiniz bizim için çok önemli olduğundan teslimat sonrası müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişim kurarak yorumlarınızı alır.

 

Her yorumunuz, paylaştığınız görseller ve hikayeniz bizim için çok değerlidir.