Fiyat Teklifi İsteyin

S.S.S, Alina Bileklik, Silikon Bileklik, Otel bileklikleri, Festival Bileklikleri

Detay Vermeden Neden Fiyat Alamıyorum?

Hemen hemen tüm ürünlerimizin fiyatı adedine ve baskı tekniğine göre değişkenlik gösterir. Sağlıklı bir fiyat vermek için arzu ettiğiniz ürünlerin yaklaşık adedini ve üzerine uygulanacak baskının detaylarını sizden talep ederiz. En uygun fiyata yüksek kalite ürünler sunmak ve gerekirse kullanacağınız alana göre daha ekonomik çözümler sunmak için buradayız.

Birebir Numune Alabilir miyim?

Üretim öncesi numune, özel tasarımınızda gerçekte basılan ürünün örneğidir. Tahmin edebileceğiniz gibi, fabrikalarımızın baskı makinelerini kurmaları zaman ve para gerektiriyor, bu yüzden standart dijital sunumların aksine, üretim öncesi numuneler siparişe ücretsiz dahil edilmiyor.

Üretim öncesi numune ücreti her ürüne ve kalıba göre değişkenlik gösterir. Kalıp maliyeti ve ek işçilik ücreti sizden talep edilecektir. Siparişinizi onayladığınız takdirde ödediğiniz kalıp ücreti sipariş toplam tutarından düşecektir. Onaylanmayan siparişlerde numune ücreti iade edilmez.

Üretim öncesi numune üretimi genellikle bir hafta sürer, numune teslimatı da eklendiğinde üretim süreciniz yaklaşın 10 gün uzayabilir.

Dijital sunumda olduğu gibi, siparişiniz üretime geçmeden önce üretim öncesi numuneyi e-posta yoluyla onaylamalısınız.

Üretim öncesi numune; kesinleşmesi riskli siparişler, adedi ve maliyeti az siparişler, son teslim tarihi ile teslim edilmesi gereken siparişler için önerilmez.

Sipariş Formu Onayı Neden Gerekli?

Siparişinizi oluşturmaya karar verdiğiniz takdirde size gönderilecek sipariş formunun kaşe ve imza ile onayını göndermeniz gerekir. Sipariş formu her iki taraf için de sözleşme niteliği taşır. Sipariş formunuzda belirtilen ürün detayı&fiyat&teslim tarihi bizim sorumluluğumuzdadır.

Avans Ödemesiz Sipariş Verebilir miyim?

Özel baskılı ürünler için firmamızın avans talebi vardır. Avans ödemesi ile üretim süreciniz başlar. Markanıza ait logolu ürünler özel üretim olduğundan avans ödemesiz üretim sürecini başlatamayız.

Tasarım İçin Tam Destek Ne Demek?

Tasarım için tam destek logonuzun yerleştirilmesi, herhangi bir tasarımınız yoksa size alternatif sunulması, dijital ortamda ürünün görselinin sunulması, renk eşleştirme ve şayet logonuz uygun format değilse basit logolar için vektör çizim yapılmasını içerir. Çok detayları logolarda vektör çizim için az da olsa ekstra ücret talep edilir.

Tasarım Onayını Nasıl Vermem Gerekir?

Tasarım çalışmanız size mail yoluyla gönderilecektir, gönderilen çalışmanın onayını aynı maile cevaben onaylamanız gerekir. Bu onay hem sizin hem bizim için sözleşme niteliği taşır.

Üretim Sürecinde Siparişimi Nasıl takip Ederim?

Özellikle yüksek ürünlerde üretim süreci 2-3 haftayı bulabilir. Bu süre zarfında size müşteri temsilciniz bilgi vermekle yükümlüdür. Arzu ettiğiniz her zaman müşteri temsilcinizden ürününüzün son durumunu talep edebilirsiniz.

Teslimat Süreci ve Ödeme

Ürünlerin teslimatı aşamasında size ürünleriniz bitmiş halinin fotoğrafı sunulur ve kalan ödeme akabinde ürünleriniz kargoya verilir. Elden teslim halinde ödemeyi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo Ücreti Kime Ait?

Fiyatlarımız fabrika çıkış fiyatlarıdır. Kargo ücreti müşteriye aittir, anlaşmalı kargomuz haricinde tercihleriniz sorulur ve tercihiniz doğrultusunda ürünleriniz kargoya verilir.