Fiyat Teklifi İsteyin

Tasarım, Alina Bileklik, Silikon Bileklik, Otel bileklikleri, Festival Bileklikleri

Bir grafik tasarımcısı değilseniz, ürünleriniz için% 100 doğru bir çalışma sunamazsınız. Ama endişelenmeyin! Size öneriler sunmak ve tasarımınızı en doğru şekilde ürününüze yerleştirmek için Alina Bileklik olarak buradayız.

Firma logonuzunun ya da mesajınızın ürününüze basılacak halde olduğunu nasıl anlarsınız:

En önemli kısım, dosyanızın uzantısını bilmek.

Dosyanız kaydedildiği anda uzantısı .jpg, .png, .pdf, .ai veya .eps .psd uzantılıdır. .ai, .eps ve .crd uzantılı çalışmalar vektörel dosyalardır ve baskı için rahatlıkla kullanılır. Bu dosyalar ile tasarımlar ürününüze daha net bir şekilde aktarılacak ve bulanık veya pikselli görünmeyecektir.

Tasarımlarınızı değiştirecek bir grafik tasarımcınızı yoksa

Endişelenmeyin! Grafik Tasarım Ekibimiz, dosyalarınızı sizin için vektörlü bir formata dönüştürebilir. Vektör çalışmalar, tasarımınızın kalitesini koruyacak ve logonuzun en iyi şekilde görünmesini sağlayacaktır.

Vektör Olmayan Çalışma İle Tasarım

Dosyayı vektör etmeden .jpg / .pdf / .png kullanırsak, tasarım ürününüzde çarpık ve bulanık görünür.

Vektör Çalışma İle Tasarım Sonrası:

Dosyanızı vektör formuna değiştirdiğimizde, tasarımınızın yeniden boyutlandırılması daha kolay olur ve ürününüzde net görünür.

Logonuzun ve mesajınızın vektör çalışma hali onaylandıktan sonraki adım benzersiz tasarımınızı seçtiğiniz ürüne eklemektir. Tasarımınız, talep ettiğiniz ürünün baskı alanına yerleştirilecektir. Her ürünün baskı alanı kendine göre farklılık gösterir. Baskı alanı, en yüksek kaliteyi sağlamak için standart olarak belirlenmiştir.

Belirlenen baskı alanında kaldığınızda, tasarımınız bulanık, lekeli veya kesik görünmez. Aynı nedenden ötürü, her üründe minimum yazı tipi boyutu da gerekiyor. Bazı öğeler diğerlerinden daha küçük bir baskı alanına sahiptir.

Lütfen dikkat: Ürünlerin baskı alanının boyutunu, şeklini veya konumunu değiştiremeyiz.

Dijital Ortamda Ürününüze Ait Görsel Sunum

Tamamen ücretsiz olan dijital sunum size onayınız alınmak üzere gönderilecektir. Tasarımın ürününe yerleştirilmiş halinin temsili görseli size her siparişinizde sunulur. Logonuzun ürününüzün üstünde nasıl duracağını görerek siparişinizin sonucundan emin olursunuz.

Üretim Öncesi Logonuzla Numune Çalışması

Bu durumda, tam olarak aradığınız şeyi elde ederiz: üretim öncesi numune! Üretim öncesi numune, özel tasarımınızda gerçekte basılan ürünün örneğidir. Tahmin edebileceğiniz gibi, fabrikalarımızın baskı makinelerini kurmaları zaman ve para gerektiriyor, bu yüzden standart dijital sunumlarımızın aksine, üretim öncesi numuneler siparişinize ücretsiz dahil edilmiyor.

Üretim Öncesi Numune İstiyorsanız bilmeniz Gerekenler:

Üretim öncesi numune talebinizi mutlaka bize e-mail yoluyla iletmelisiniz.

Üretim öncesi numune ücreti her ürüne ve kalıba göre değişkenlik gösterir. Kalıp maliyeti ve ek işçilik ücreti sizden talep edilecektir. Siparişinizi onayladığınız takdirde ödediğiniz kalıp ücreti sipariş toplam tutarınızdan düşecektir. Onaylanmayan siparişlerde numune ücreti iade edilmez.

Üretim öncesi numune üretimi genellikle bir hafta sürer, numune teslimatı da eklendiğinde üretim süreciniz yaklaşın 10 gün uzayabilir.

Dijital sunumda olduğu gibi, siparişiniz üretime geçmeden önce üretim öncesi numunenizi e-mail yoluyla onaylamalısınız.

Üretim öncesi numune; kesinleşmesi riskli siparişler, adedi ve maliyeti az siparişler, son teslim tarihi ile teslim edilmesi gereken siparişler için önerilmez.