Fiyat Teklifi İsteyin

Bileklikler Hakkında Temel Bilgiler, Alina Bileklik, Slikon Bileklik, Otel bileklikleri, Festival Bileklikleri

Bileklikler Hakkında Temel Bilgiler

Bileklikler arasında en popüler olanlardan biri tyvek kol bandlarıdır.Tyvek bileklikler ekonomiktir, suya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. DuPont tarafından üretilen sentetik bir fiber malzeme olan Tyvek®'den üretilmiştir. Güçlü yapışkanı ve bıçak izleri sayesinde yapıştıktan sonra parçalanmadan bilekten çıkaramazsınız. Bu da tyvek bileklikleri organizasyonlarınız için güvenli kılar.

Plastik bileklikler çok katmanlı laminat plastikten yapılmıştır. Son derece güçlü ancak yine de hafif ve rahattırlar. Birkaç gün hatta haftalarca kullanılsa da yıpranmazlar ve su geçirmezler. Bu, plastik bilekliklerini otel ve kamplar için iyi bir seçenek haline getirmektedir, çünkü değiştirilmeden uzun bir süre giyilebilirler. Plastik bilekliklerde ayrıca kilitsiz plastik çıtçıtlı kilitler bulunur ve çıtçıtlar bilekliklerin makas kullanılmadan çıkarılmasının neredeyse imkansız olmasını sağlar.

Kumaş bileklikler festivaller için en çok tercih edilen bilekliklerdir. Dokuma ve saten olarak iki şekilde üretilirler. Kapama sistemleri de çıtçıtlı ve boncuklu olarak ikiye ayrılır. Gençlerin severek kullandığı ve hatta koleksiyonunu yaptığı kumaş bileklikler aynı zamanda kilit sistemiyle de çok güvenilirdir.

Silikon bileklikler sarı “Live Strong” bilekliklerinin üretilmesinden itibaren popüler olmuştur. Silikon bileklikler ve diğer tipler arasındaki ana fark, yeniden kullanılabilir, uzun ömürlü ve çıkarılabilir olmalarıdır. Çok çeşitli baskı seçenekleriyle özelleştirebileceğiniz silikon bilekliklerin kullanım alanları geniştir. Ülkemizde üretimi bulunmaz, lütfen satın alırken%100 lateks içermeyen silikon olduğundan emin olun. Kauçuk versiyonları silikon kadar dayanıklı ve sağlıklı değildir.

Led ışıklı bileklikler ses, hareket ve uzaktan kumandayla yanıp sönen değişebilir pillerle uzun süre kullanacağınız bilekliklerdir. Birçok çeşidi bulunan led ışıklı bileklikler yurt dışında hemen hemen her alanda kullanılsa da ülkemizde yeni popüler olmaya başlamıştır. Fiyatları diğer bilekliklere göre fazladır ama bıraktıkları etkiye bakacak olursak tercih sebbei olurlar.

Slap bandlar eğlenceli ve kullanışlı bilekliklerdir. İçlerindeki ince tel sayesinde bileği kavrar, cetvel ve kitap ayracı olarak da kullanabilirsiniz.

En yoğun kullanılan bu çeşitler haricinde de bileklik sektörü yeni ürünler üreterek hızla gelişmeye devam ediyor. Alina Bileklikler arasında mutlaka zevkinize ve amacınıza uygun bir bileklik bulacağınızı garanti ederiz.